Фігуристка Ганна Погорилая: кар’єра і особисте життя

Сезон 2015-2016

Ганна Погорилая почала сезон 2015-2016 вкрай невдало. Після першої перемоги на невеликому турнірі в Мордовії було зниження результатів. В тому числі на одному з етапів Гран-прі Ганна виявилася нижче спортсменок, явно поступаються їй у класі і майстерності, таких як Олена Леонова та Цзыцзюнь.

З огляду на високу конкуренцію в збірній, фігуристка практично втратила надію на участь у головних змаганнях року. Несподівано для багатьох їй вдалося показати на відборі свій максимум. Вона не тільки потрапила в збірну, але і повторила свій найкращий результат на чемпіонаті Росії, зайнявши третє місце.

Погорилая після прокату зазначала, що їй вдалося відкатали в своє задоволення і уявити програми практично в ідеальному вигляді.

Дивіться також:  Функції та взаємодія ринкового попиту та ринкової пропозиції

Три кращі фігуристки Росії знову зайняли весь подіум чемпіонату Європи. На цей раз, як і на попередньому відбірковому старті, Анна стала третьою після Євгенії Медведєвої і Олени Радіонової.

Найкраще в кар’єрі спортивне досягнення Ганна Погорилая показала двома місяцями пізніше. Вона завоювала бронзу на чемпіонаті світу в Бостоні, поступившись Медведєвої і виступала у себе на батьківщині Ешлі Вагнер, але випередивши номінально другу фігуристку своєї збірної Радіонову.

Розповідаючи журналістам про свої емоції від успіху, Ганна Погорилая назвала цей результат “просто фантастикою”.