Фігуристка Ганна Погорилая: кар’єра і особисте життя

Сезон 2013-2014

Сезон 2013-2014 став для російської фігуристки Анни Погорилой відповідальним подвійно. Після перших успішних виступів спортсменки на змаганнях серед жінок вболівальники і преса почали серйозно обговорювати можливість її потрапляння на Олімпіаду в Сочі.

Сама Ганна підкреслювала у спілкуванні з журналістами, що її мета – показувати на кожному старті гарне катання, оскільки основні надії фахівці покладають на Сотникову, Туктамышеву і Липницкую. Ситуація ускладнювалася тим, що в Росії було лише дві квоти на участь в Олімпіаді з трьох можливих.

Дивіться також:  Що таке формалізм? Значення та визначення

За підсумками першої половини сезону Ганна кваліфікувалася у фінал Гран-Прі і зберегла за собою статус кандидатки на Олімпійські ігри.

На чемпіонаті Росії, де розгорнулася боротьба за участь в головному старті чотириріччя, спортсменці не вдалося впоратися з нервами і показати свій найкращий виступ. Вона посіла лише п’яте місце і третє серед дорослих суперниць.

Пропустивши Олімпіаду, Ганна завершила сезон четвертим місцем на чемпіонаті світу.