Марко Асенсио: кар’єра молодого іспанського півзахисника в “Реалі” і збірній Іспанії

Перехід в «Реал Мадрид»: оренда в «Еспаньол» і вивчення Ла Ліги

Влітку 2015 року Асенсио став гравцем «Реала». Марко був відразу відправлений в оренду «Еспаньолу» на один сезон. Дебютував в іспанській Ла Лізі в матчі 4 туру проти «Реал Сосьєдада».

В 6 турі отримав жовту картку на 13 хвилині матчу з «Депортиво». У матчі проти клубу «Реал Бетіс» відзначився трьома гольовими передачами на 4, 51 і 55 хвилин. Дебютний гол забив у ворота «Гранади» і приніс нічию «Еспаньолу» на 94 хвилині.

У матчі з «Малагою» відзначився гольовим пасом на 6 хвилині. Перший кубковий матч з клубом провів 15 грудня 2015 року проти «Леванте». На 22 хвилині матчу з «Ейбаром» віддав гольову передачу.

Дивіться також:  Матросов Олександр Матвійович, Герой Радянського Союзу: правда про подвиг

У матчі 25 туру відзначився голом і отримав жовту картку. У матчі проти «Райо Вальєкано» віддав гольовий пас на 12 хвилині. 31 і 32 турі віддав за 1 гольової передачі. У 34 турі забив гол у ворота «Сельти». В останньому матчі за клуб відзначився дублем у ворота «Эйбара», забивши голи на 32 і 66 хвилинах, а також віддав гольову передачу на 76 хвилині. У підсумку «Еспаньол» переміг з рахунком 4: 2. За результатами чемпіонату Марко Асенси був внесений до 10 кращих асистентів Ла Ліги.