Антоні Марсьяль: кар’єра французького футболіста, півзахисника “МЮ”

Кар’єра в «Монако»: на шляху до зоряного часу

У 2013-му скаути «Монако» почав пильно стежити за футболістом, як і інші європейські клуби. Саме «монегаскам» вдалося оперативно підписати Марсьяля до себе в склад.

30 червня було укладено контракт, за Антоні було сплачено 5 мільйонів євро. Протягом двох сезонів гравець виступав в основному складі, показуючи високий рівень гри. У складі «Монако» Антоні Марсьяль став справжнім відкриттям. Молодий нападник демонстрував високий навик дрибблинга, швидкості і тактичної обізнаності. У загальній складності забив за «червоно-білих» 11 голів у 49 матчах. Незабаром за молодим французьким вінгером почали полювати європейські гранди».

Кар’єра в «Манчестер Юнайтед»

Влітку 2015 року Антоні Марсьяль перейшов у складі МЮ за 36 мільйонів фунтів стерлінгів, а з урахуванням бонусів сума склала 57,6 млн. Цей трансфер став найдорожчим в історії футболу для гравця, якому ще не виповнилося 20 років. В даний час цей рекорд тримає француз Кілліан Мбаппе з ПСЖ.

Дивіться також:  Фундаментальна помилка атрибуції - Значення і приклади

У дебютному матчі за «Манчестер Юнайтед» 12 вересня 2015 року Марсьяль замінив Хуана Мату на 65-й хвилині і забив гол у ворота «Ліверпуля» на 86-й хвилині. Француз поставив крапку в матчі, збільшивши перевагу «червоних» до рахунку 3:1. У цьому місяці він був названий кращим гравцем Англійської Прем’єр-ліги. В цілому провів за МЮ 87 офіційних матчів і забив 24 голи (на момент вересня 2018 року).